Қазақстан Республикасының спортшылары - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдер туралы

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 980 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен

       Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .

      Қазақстан Республикасының спортшыларын - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарын, жүлдегерлерін және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:

      1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігіне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен "Қазақстан спортшыларын кезекті 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситидегі (Америка Құрама Штаттары) XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Гpекия) XXVIII жазғы олимпиада ойындарына қатысуға дайындау жөнiндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 қаулысымен белгіленген мөлшерде, қосымшаға сәйкес Афины қаласындағы (Грекия) Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына бiржолғы төлемдердi жүзеге асыру үшiн 129696300 (бiр жүз жиырма тоғыз миллион алты жүз тоқсан алты мың үш жүз) теңге бөлінсін.

      2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.

      3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.

      Қазақстан Республикасының
      Премьер-Министрі

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  
2004 жылғы 20 қыркүйектегі     
N 980 қаулысымен          
бекiтiлген          

2004 жылғы 13-29 тамыздағы Афиныдағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарына қатысқан Қазақстан Республикасы спорттық делегациясының жеңiмпаздары мен жүлдегерлерiнiң тiзiмi

__________________________________________________________________
N  Спортшының тегі, аты,    Алған   Спорт түрі  Жаттықтырушының
   әкесінің аты             орны                тегі, аты,
                                                әкесінің аты
__________________________________________________________________
1          2                  3          4           5
__________________________________________________________________
1.  Артаев                 1 орын    Бокс         Ақұрпеков
    Бақтияр Ғарифоллаұлы                          Нұрлан Сәкенұлы

2.  Головкин               2 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Геннадий Геннадьевич                          Қанат Болатұлы

3.  Лалиев                 2 орын    Еркiн күрес  Сайханов
    Геннадий Казбекович                           Түсiпхан
                                                  Сағатбекұлы

4.  Филимонов              2 орын    Ауыр         Дон Лазарь
    Сергей Юрьевич                   атлетика     Намдекович

5.  Цурцумиа Георгий       2 орын    Грек-рим     Мельниченко
                                     күресi       Юрий Васильевич

6.  Елеуов                 3 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Серiк Саматұлы                                Қанат Болатұлы

7.  Карпов                 3 орын    Жеңiл        Карпов    
    Дмитрий Васильевич               атлетика     Василий Борисович

8.  Манукян Мкхитар        3 орын    Грек-рим     Тұрлыханов
                                     күресi       Дәулет Болатұлы

9.  Довгун                 4 орын    Нысана       Вохмянин
    Ольга Вячеславовна               көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

10. Муталимов              4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Марид Камильевич                              Марат Өмiрбекұлы

11. Спиридонов             4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Леонид Николаевич                             Марат Өмiрбекұлы

12. Жүciпова               4 орын    Көркем       Панченко
    Әлия Мақсұтқызы                  гимнастика   Екатерина Ивановна

13. Джафаров               5 орын    Бокс         Балмағамбетов
    Галиб Мусаевич                                Әлiмбек Зарлықұлы

14. Дiлдәбеков             5 орын    Бокс         Сафиуллин Нұрғали
    Мұхтархан                                     Әбдубәриұлы
    Қобыланбекұлы

15. Кәрiмжанов             5 орын    Бокс         Камашов
    Нұржан Мыңжасарұлы                            Владимир Романович

16. Поляков                5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
    Владислав Витальевич             100 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

                           5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
                                     200 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

17. Халимов Данил          5 орын    Гpeк-рим     Псарев Владимир
    Тахирович                        күресi       Александрович

18. Сағындықов Әділхан     5 орын    Таэквондо    Шоқпытов
    Сырлыбайұлы                                   Сұлтанмахмұт
                                                  Боқатұлы

19. Винокуров              6 орын    Тас жолдағы  Кручина Сергей
    Александр Николаевич             велоспорт    Иванович

20. Исаченко Владимир      6 орын    Нысана       Вохмянин
    Николаевич                       көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

21. Қойжағанов Нұрлан      6 орын    Гpeк-рим     Нұртазин Қанат
    Алтынбекұлы                      күресi       Мұхамедияұлы

22. Хромова Татьяна        6 орын    Ауыр         Мельников Юрий
    Николаевна                       атлетика     Александрович

"О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан победителям, призерам XXVIII Олимпийских игр 2004 года в городе Афины (Греция) и их тренерам"

Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2004 года N 980. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691

       Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.

      В целях поощрения спортсменов Республики Казахстан - победителей, призеров XXVIII Олимпийских игр 2004 года в городе Афины (Греция) и их тренеров Правительство Республики Казахстан постановляет:

      1. Выделить Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 129696300 (сто двадцать девять миллионов шестьсот девяносто шесть тысяч триста) тенге для осуществления единовременных выплат победителям, призерам Олимпийских игр в городе Афины (Греция) и их тренерам согласно приложению в размерах, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в Солт-Лейк-Сити (США) и XXVIII летних 2004 года в Афинах (Греция) Олимпийских играх".

      2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.

      3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.

      Премьер-Министр
      Республики Казахстан

Утвержден                
постановлением Правительства      
Республики Казахстан          
от 20 сентября 2004 года N 980     

Список победителей и призеров
спортивной делегации Республики Казахстан
на XXVIII Олимпийских играх в Афинах (Греция)
13-29 августа 2004 года

___________________________________________________________________
N ! Фамилия, имя,       ! Занятое !  Вид     ! Фамилия, имя,
п/п! отчество спортсмена ! место   !  спорта  ! отчество тренера
-------------------------------------------------------------------
1 !          2          !     3   !     4    !          5
-------------------------------------------------------------------
1. Артаев Бахтияр        1 место     Бокс      Акурпеков
    Карипуллаевич                               Нурлан Сакенович

2. Головкин Геннадий     2 место     Бокс      Галимтаев
    Геннадьевич                                 Канат Булатович

3. Лалиев Геннадий       2 место     Борьба    Сайханов Тусыпхан
    Казбекович                        вольная   Сагатбекович

4. Филимонов             2 место     Тяжелая   Дон Лазарь
    Сергей Юрьевич                    атлетика  Намдекович

5. Цурцумиа Георгий      2 место     Борьба    Мельниченко
                                      греко-    Юрий Васильевич
                                      римская

6. Елеуов                3 место     Бокс      Галимтаев Канат
    Серик Саматович                             Болатович

7. Карпов                3 место     Легкая    Карпов
    Дмитрий Васильевич                атлетика  Василий Борисович

8. Манукян Мкхитар       3 место     Борьба    Турлыханов
                                      греко-    Даулет Болатович
                                      римская

9. Довгун                4 место     Стрельба  Вохмянин
    Ольга Вячеславовна                пулевая   Владимир Анатольевич

10. Муталимов             4 место     Борьба    Музапаров
    Марид Камильевич                  вольная   Марат Омырбекович

11. Спиридонов Леонид     4 место     Борьба    Музапаров
    Николаевич                        вольная   Марат Омырбекович

12. Юсупова               4 место    Гимнастика Панченко
    Алия Махсутовна                  художест-  Екатерина
                                     венная     Ивановна

13. Джафаров              5 место    Бокс       Балмагамбетов
    Галиб Мусаевич                              Алимбек Зарлыкович

14. Дильдабеков           5 место    Бокс       Сафиуллин
    Мухтархан                                   Нургали
    Кобланбекович                               Абдубариевич

15. Каримжанов Нуржан     5 место    Бокс       Камашов
    Минжасарулы                                 Владимир Романович

16. Поляков               5 место    Плавание   Иванов
    Владислав Витальевич             Дистанция  Анатолий Яковлевич
                                     брасс
                                     100 м

                          5 место    Плавание   Иванов
                                     Дистанция  Анатолий Яковлевич
                                     брасс
                                     200 м
 
17. Халимов               5 место    Борьба     Псарев
    Данил Тахирович                  греко-     Владимир
                                     римская    Александрович

18. Сагиндыков            5 место    Таэквондо  Шокбытов
    Адильхан Сырлыбаевич                        Султанмахмут
                                                Покатович

19. Винокуров             6 место    Велоспорт  Кручина
    Александр Николаевич              шоссе     Сергей Иванович

20. Исаченко              6 место    Стрельба   Вохмянин
    Владимир Николаевич              пулевая    Владимир
                                                Анатольевич

21. Койжаганов Нурлан     6 место    Борьба     Нуртазин
    Алтынбекович                     греко-     Канат Мухамедиевич
                                     римская

22. Хромова                6 место   Тяжелая    Мельников
    Татьяна Николаевна               атлетика   Юрий Александрович
____________________________________________________________________

Қазақстан Республикасының спортшылары - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдер туралы

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 980 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен

       Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .

      Қазақстан Республикасының спортшыларын - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарын, жүлдегерлерін және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:

      1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігіне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен "Қазақстан спортшыларын кезекті 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситидегі (Америка Құрама Штаттары) XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Гpекия) XXVIII жазғы олимпиада ойындарына қатысуға дайындау жөнiндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 қаулысымен белгіленген мөлшерде, қосымшаға сәйкес Афины қаласындағы (Грекия) Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына бiржолғы төлемдердi жүзеге асыру үшiн 129696300 (бiр жүз жиырма тоғыз миллион алты жүз тоқсан алты мың үш жүз) теңге бөлінсін.

      2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.

      3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.

      Қазақстан Республикасының
      Премьер-Министрі

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  
2004 жылғы 20 қыркүйектегі     
N 980 қаулысымен          
бекiтiлген          

2004 жылғы 13-29 тамыздағы Афиныдағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарына қатысқан Қазақстан Республикасы спорттық делегациясының жеңiмпаздары мен жүлдегерлерiнiң тiзiмi

__________________________________________________________________
N  Спортшының тегі, аты,    Алған   Спорт түрі  Жаттықтырушының
   әкесінің аты             орны                тегі, аты,
                                                әкесінің аты
__________________________________________________________________
1          2                  3          4           5
__________________________________________________________________
1.  Артаев                 1 орын    Бокс         Ақұрпеков
    Бақтияр Ғарифоллаұлы                          Нұрлан Сәкенұлы

2.  Головкин               2 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Геннадий Геннадьевич                          Қанат Болатұлы

3.  Лалиев                 2 орын    Еркiн күрес  Сайханов
    Геннадий Казбекович                           Түсiпхан
                                                  Сағатбекұлы

4.  Филимонов              2 орын    Ауыр         Дон Лазарь
    Сергей Юрьевич                   атлетика     Намдекович

5.  Цурцумиа Георгий       2 орын    Грек-рим     Мельниченко
                                     күресi       Юрий Васильевич

6.  Елеуов                 3 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Серiк Саматұлы                                Қанат Болатұлы

7.  Карпов                 3 орын    Жеңiл        Карпов    
    Дмитрий Васильевич               атлетика     Василий Борисович

8.  Манукян Мкхитар        3 орын    Грек-рим     Тұрлыханов
                                     күресi       Дәулет Болатұлы

9.  Довгун                 4 орын    Нысана       Вохмянин
    Ольга Вячеславовна               көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

10. Муталимов              4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Марид Камильевич                              Марат Өмiрбекұлы

11. Спиридонов             4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Леонид Николаевич                             Марат Өмiрбекұлы

12. Жүciпова               4 орын    Көркем       Панченко
    Әлия Мақсұтқызы                  гимнастика   Екатерина Ивановна

13. Джафаров               5 орын    Бокс         Балмағамбетов
    Галиб Мусаевич                                Әлiмбек Зарлықұлы

14. Дiлдәбеков             5 орын    Бокс         Сафиуллин Нұрғали
    Мұхтархан                                     Әбдубәриұлы
    Қобыланбекұлы

15. Кәрiмжанов             5 орын    Бокс         Камашов
    Нұржан Мыңжасарұлы                            Владимир Романович

16. Поляков                5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
    Владислав Витальевич             100 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

                           5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
                                     200 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

17. Халимов Данил          5 орын    Гpeк-рим     Псарев Владимир
    Тахирович                        күресi       Александрович

18. Сағындықов Әділхан     5 орын    Таэквондо    Шоқпытов
    Сырлыбайұлы                                   Сұлтанмахмұт
                                                  Боқатұлы

19. Винокуров              6 орын    Тас жолдағы  Кручина Сергей
    Александр Николаевич             велоспорт    Иванович

20. Исаченко Владимир      6 орын    Нысана       Вохмянин
    Николаевич                       көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

21. Қойжағанов Нұрлан      6 орын    Гpeк-рим     Нұртазин Қанат
    Алтынбекұлы                      күресi       Мұхамедияұлы

22. Хромова Татьяна        6 орын    Ауыр         Мельников Юрий
    Николаевна                       атлетика     Александрович


Қазақстан Республикасының спортшылары - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдер туралы

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 980 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен

       Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .

      Қазақстан Республикасының спортшыларын - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарын, жүлдегерлерін және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:

      1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігіне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен "Қазақстан спортшыларын кезекті 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситидегі (Америка Құрама Штаттары) XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Гpекия) XXVIII жазғы олимпиада ойындарына қатысуға дайындау жөнiндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 қаулысымен белгіленген мөлшерде, қосымшаға сәйкес Афины қаласындағы (Грекия) Олимпиада ойындарының жеңiмпаздарына, жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына бiржолғы төлемдердi жүзеге асыру үшiн 129696300 (бiр жүз жиырма тоғыз миллион алты жүз тоқсан алты мың үш жүз) теңге бөлінсін.

      2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.

      3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.

      Қазақстан Республикасының
      Премьер-Министрі

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  
2004 жылғы 20 қыркүйектегі     
N 980 қаулысымен          
бекiтiлген          

2004 жылғы 13-29 тамыздағы Афиныдағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарына қатысқан Қазақстан Республикасы спорттық делегациясының жеңiмпаздары мен жүлдегерлерiнiң тiзiмi

__________________________________________________________________
N  Спортшының тегі, аты,    Алған   Спорт түрі  Жаттықтырушының
   әкесінің аты             орны                тегі, аты,
                                                әкесінің аты
__________________________________________________________________
1          2                  3          4           5
__________________________________________________________________
1.  Артаев                 1 орын    Бокс         Ақұрпеков
    Бақтияр Ғарифоллаұлы                          Нұрлан Сәкенұлы

2.  Головкин               2 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Геннадий Геннадьевич                          Қанат Болатұлы

3.  Лалиев                 2 орын    Еркiн күрес  Сайханов
    Геннадий Казбекович                           Түсiпхан
                                                  Сағатбекұлы

4.  Филимонов              2 орын    Ауыр         Дон Лазарь
    Сергей Юрьевич                   атлетика     Намдекович

5.  Цурцумиа Георгий       2 орын    Грек-рим     Мельниченко
                                     күресi       Юрий Васильевич

6.  Елеуов                 3 орын    Бокс         Ғалымтаев
    Серiк Саматұлы                                Қанат Болатұлы

7.  Карпов                 3 орын    Жеңiл        Карпов    
    Дмитрий Васильевич               атлетика     Василий Борисович

8.  Манукян Мкхитар        3 орын    Грек-рим     Тұрлыханов
                                     күресi       Дәулет Болатұлы

9.  Довгун                 4 орын    Нысана       Вохмянин
    Ольга Вячеславовна               көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

10. Муталимов              4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Марид Камильевич                              Марат Өмiрбекұлы

11. Спиридонов             4 орын    Еркiн күрес  Мұзапаров
    Леонид Николаевич                             Марат Өмiрбекұлы

12. Жүciпова               4 орын    Көркем       Панченко
    Әлия Мақсұтқызы                  гимнастика   Екатерина Ивановна

13. Джафаров               5 орын    Бокс         Балмағамбетов
    Галиб Мусаевич                                Әлiмбек Зарлықұлы

14. Дiлдәбеков             5 орын    Бокс         Сафиуллин Нұрғали
    Мұхтархан                                     Әбдубәриұлы
    Қобыланбекұлы

15. Кәрiмжанов             5 орын    Бокс         Камашов
    Нұржан Мыңжасарұлы                            Владимир Романович

16. Поляков                5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
    Владислав Витальевич             100 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

                           5 орын    Жүзу         Иванов Анатолий
                                     200 м-к      Яковлевич
                                     қашықтыққа
                                     брасс

17. Халимов Данил          5 орын    Гpeк-рим     Псарев Владимир
    Тахирович                        күресi       Александрович

18. Сағындықов Әділхан     5 орын    Таэквондо    Шоқпытов
    Сырлыбайұлы                                   Сұлтанмахмұт
                                                  Боқатұлы

19. Винокуров              6 орын    Тас жолдағы  Кручина Сергей
    Александр Николаевич             велоспорт    Иванович

20. Исаченко Владимир      6 орын    Нысана       Вохмянин
    Николаевич                       көздеу       Владимир
                                                  Анатольевич

21. Қойжағанов Нұрлан      6 орын    Гpeк-рим     Нұртазин Қанат
    Алтынбекұлы                      күресi       Мұхамедияұлы

22. Хромова Татьяна        6 орын    Ауыр         Мельников Юрий
    Николаевна                       атлетика     Александрович

Базаның жай-күйі
  • Барлық құжат 241154
    Қазақ тілінде 119902
    Орыс тілінде 120842
    Ағылшын тілінде 410
    Қолдау қызметі
    E-mail: support@rkao.kz
    Телефондары: +7 7172 58 00 58, 119
    Жұмыс уақыты: 09:00 - 18:30
    (Астана уақыты бойынша)
    Демалыс күндері: сенбі, жексенбі

    ЖОБА ТУРАЛЫ