NEWS
LIFE
SPORT
HEALTH
HOME
AUTO
TRAVEL
EDU
490.69
562.33
6.11
Редакция
+7 (777) 001 44 99
Реклама
Новости
Статьи
Спецпроекты
Рейтинги
Қазақша
Русский
English
Выберите язык
Қазақша
Русский
English
15 МАРТА - РЕФЕРЕНДУМ
Kana – автор комментариев на Tengrinews.kz :interval
Неделя
Месяц
Год
Весь период
место в рейтинге
62 226
Комментарии
16
рейтинг
2
Около трех тысяч армянских авто еще не прошли регистрацию - МВД
Kana
23 августа 2020, 20:28
0
Жол ережесин бузатын осы тиркелмеген коликтер жолда да калай болсын солай айдайды, барин ретке келтиру керек.
Около трех тысяч армянских авто еще не прошли регистрацию - МВД
Kana
23 августа 2020, 20:12
0
Тиркелмей Зансыз журген авто коликтерге жол жок
Около трех тысяч армянских авто еще не прошли регистрацию - МВД
Kana
23 августа 2020, 20:07
0
Тиркеусиз журген машинаны жургизбеу керек
В Сети разошлось последнее перед этапированием видео Руслана Жанпеисова
Kana
03 августа 2020, 11:06
-1
Занга карсы шыкпау керек еди!
В Сети разошлось последнее перед этапированием видео Руслана Жанпеисова
Kana
03 августа 2020, 09:05
-2
Русик не газуй больше так!!!
В Сети разошлось последнее перед этапированием видео Руслана Жанпеисова
Kana
03 августа 2020, 08:34
-3
Тыныш журсен, саган ким тиседи, Енди озин терпила болып калдын!
В Сети разошлось последнее перед этапированием видео Руслана Жанпеисова
Kana
03 августа 2020, 08:30
-2
Бостандыкта тыныш журе алмадынба, енд жазанды оте пол жуып коныс калониясында!
Беспорядки в Сатпаеве: МВД опубликовало видеохронику событий
Kana
30 июля 2020, 19:22
0
Провакаторлардын зансыз арекети ушин халык жапа шегуи мумкингой!!
Беспорядки в Сатпаеве: МВД опубликовало видеохронику событий
Kana
30 июля 2020, 19:14
-5
Провакаторлар халык арасына от койып, оздери заннан кутылмакшыгой, олардын пигыл ойлары аса коймас!!
Беспорядки в Сатпаеве: МВД опубликовало видеохронику событий
Kana
30 июля 2020, 19:09
-3
Провакаторларды соттау керек!!
Руслана Жанпеисова приговорили к году колонии
Kana
30 июля 2020, 17:56
0
Оган женил жаза тагыйындапты!!!
Руслана Жанпеисова приговорили к году колонии
Kana
30 июля 2020, 17:51
0
Дурыс жасады, кутырып кетип еди!!!
На начальника полиции Жезказгана напали во время беспорядков в Сатпаеве
Kana
26 июля 2020, 18:21
-1
Всех провокаторов наказать надо!!
На начальника полиции Жезказгана напали во время беспорядков в Сатпаеве
Kana
26 июля 2020, 18:09
1
Полковник озин калыктын арасында дурыс устады провокацияга берилмеди👍, ал провакаторларды жауапка тарту керек!!
На начальника полиции Жезказгана напали во время беспорядков в Сатпаеве
Kana
26 июля 2020, 17:57
-1
Полиция кызметкерлери болмаса осындай провакаторлар кобейп жан жактан халык аррсында алауыздык тудырып, ар дайым жан-жал шыгарар еди!
На начальника полиции Жезказгана напали во время беспорядков в Сатпаеве
Kana
26 июля 2020, 17:51
3
Педофилди ауыр жазага тарту керек!!
Kana
1
Новости
Статьи
Рейтинги